o firmě
naše nabídka
strojní park
ukázky výrobků
objednávky
všeobecné obchodní podmínky
nabídka zaměstnání
dlužníci
kontakt

česká verzeenglish versiondeutsche versionrussian version
nadpis

Firma KOVO-PLAZMA s.r.o. vznikla v roce 1999 a jejím nosným předmětem činnosti je strojírenská výroba se zaměřením na zpracování plechů, především pak řezání LASERem a CNC ohýbání.

Požadavky a přání svých zákazníků jsme schopni vyřizovat v požadovaných termínech, kvalitě a za velice příznivé ceny. Umožňuje nám to moderní výkonné strojní vybavení a tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, který tvoří cca 50 zaměstnanců.

Jsme si vědomi, že prosperita naší firmy je závislá jen a pouze na spokojenosti našich zákazníků, proto je kvalita naší práce pro nás nejdůležitějším cílem. Zavedli jsme systém řízení jakosti dle modelu ISO 9001 a nadále se budeme zabývat jeho neustálým zlepšováním. Systém je certifikovaný Sdružením pro certifikaci systému jakosti CQS, členem mezinárodní certifikační sítě IQNet. Náhledy certifikátů jsou připojeny níže.

Budete-li jakkoliv nespokojeni s našimi službami sdělte nám to, postaráme se o nápravu. Budete-li spokojeni, sdělte to i ostatním.

CERTIFIKOVANÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ JAKOSTI DLE ČSN EN ISO 9001:2009
Certificate CZ
CZ
Certificate EN
EN
Certificate IQNET EN
IQNET EN

CzechTrade: KOVO - PLAZMA s.r.o. - Česky KOVO - PLAZMA s.r.o. - English KOVO - PLAZMA s.r.o. - Deutsch KOVO - PLAZMA s.r.o. - P?????? KOVO - PLAZMA s.r.o. - Français KOVO - PLAZMA s.r.o. - Espanol KOVO - PLAZMA s.r.o. - Italiano KOVO - PLAZMA s.r.o. - Slovensky KOVO - PLAZMA s.r.o. - Polski


designed by cekit.cz