o firmě
naše nabídka
strojní park
ukázky výrobků
objednávky
všeobecné obchodní podmínky
nabídka zaměstnání
dlužníci
kontakt

česká verzeenglish versiondeutsche versionrussian version
nadpis

Firma KOVO-PLAZMA s.r.o. Vám nabízí díky svému technologickému vybavení kovoobráběčské práce ve vynikající kvalitě za velice příznivé ceny.

Vlastními kapacitami provádíme dělení materiálu, ohýbání, vrtání a svařování (kompletaci svařenců), tedy zabýváme se technologickým zpracováním materiálů od dělení výchozího materiálu až po konečnou podobu finálního výrobku, případně polotovaru.

U námi dodávaného materiálu provádíme ověření jeho jakosti (chemického složení) spektrální analýzou a kontrolujeme soulad s průvodním atestem, čímž svým zákazníkům nabízíme nebývalý komfort jistoty kvality námi dodávaného plechu.

Podle požadavků zajišťujeme ve spolupráci s kooperanty i další činnosti jako jsou povrchové úpravy (lakování či pokovování), třískového obrábění apod.

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit jak dílčí kooperační práce ve vyjmenovaných profesích, tak dodávku kompletního výrobku, případně dílu.

ŘEZÁNÍ LASEREM
Dělení materiálu provádíme na laserových řezacích strojích TRUMPF TruLaser 3030 TLF 3200W a TruLaser 3530 TLF 3200W. Výhodou laserového řezání je schopnost řezat různé kovové materiály jako je ocel uhlíková, nízkolegovaná i vysocelegovaná příp.mosaz.

Samozřejmostí je vysoká produktivita, přesnost a kvalita řezu, kde odpadává nutnost dalšího opracování jako je odbřitování hran apod.

CNC OHÝBÁNÍ
Pro zvláště přesnou výrobu jsou k dispozici CNC ohraňovací lisy TRUMPF TrumaBend V85 a V130, s mnoha doplňkovými nástroji a senzorickou kontrolou dohnutí, což nám umožňuje garantovat špičkovou kvalitu zpracování požadavků našich zákazníků.

SPEKTRÁLNÍ ANALÝZA MATERIÁLŮ
Provádíme spektrální analýzu materiálů na bázi železa a hliníku, tedy rychlé a přesné zjištění chemického složení materiálů mobilním spektrometrem, popřípadě pozitivní materiálovou identifikaci výrobků. Analýzu provádíme u plechů z nelegovaných i legovaných ocelí, včetně ocelí speciálních a nástrojových a u slitin hliníku. Jsme vybaveni i pro přesné měření prvků včetně uhlíku v ochranné argonové atmosféře. Nespornou výhodou této analýzy materiálu je mobilita, operativnost, přesnost a nízká cena!

SVAŘOVÁNÍ
Nabízíme svařování metodami MIG/MAG/TIG, tedy moderními a produktivními metodami v ochranné atmosféře aktivních i inertních plynů. Svařujeme nelegované nízkouhlíkové oceli, vysocelegované oceli a slitiny hliníku. Provádíme nastřelování šroubů do rozměru M8 na nelegované i legované oceli.

DALŠÍ SLUŽBY
Materiál je možné na základě požadavků zákazníka dále zpracovat, přičemž k dispozici jsou:

  • zámečnická pracoviště, vrtáčky, závitořezy, brusky, ...
  • další v kooperaci...


designed by cekit.cz